Forum Skyscrapercity wyróżniło ICE Kraków

Forum internetowe www.skyscrapercity.com to popularne miejsce dyskusji miłośników pięknej architektury. Ma blisko 90 tysięcy użytkowników. Każdy nowy budynek pojawiający się na forum jest oceniany w 10 – stopniowej skali. Po podsumowaniu głosów raz w roku publikowany jest ranking (w tym roku już 11.), w którym w tym roku (lipiec 2014 – lipiec 2015) znalazła się flagowa krakowska inwestycja – Centrum Kongresowe ICE Kraków. 

Zaprojektowane przez studio Ingarden & Ewý Centrum Kongresowe ICE Kraków docenione zostało za piękną bryłę i wyjątkową funkcjonalność. Szczególną uwagę projektanci zwrócili na akustykę w poszczególnych salach – Centrum Kongresowe zaprojektowano w taki sposób, aby w  każdej sali mógł się równocześnie bez przeszkód odbywać koncert, przedstawienie czy konferencja. ICE Kraków (ang. International Conferences & Entertainment), jak sama nazwa wskazuje, powstało przede wszystkim jako miejsce do organizacji kongresów, konferencji i wielkich wydarzeń. Odbywają się w nim także liczne koncerty.

Wśród wyróżnionych są takie budynki jak Teatr Szekspirowski w Gdańsku czy Arena Lublin, a także krakowska inwestycja komercyjna – Kompleks Biurowy Kapelanka 42. Zwycięzcą plebiscytu uhonorowanym tytułem Miss Polskiej Architektury została Cricoteka – Muzeum Tadeusza Kantora, także w Krakowie.

źródło: krakow.pl

Pełne zestawienie wyróżnionych obiektów - kliknij TUTAJ

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych