Fit &Beauty czyli zdrowie, aktywność i uroda. Już 20-21 czerwca w ICE Kraków.

Dni Aktywności i Urody to pierwsze tak duże przedsięwzięcie w Polsce skupiające miłośników zdrowia, aktywnego stylu życia, a także osoby zainteresowane nowościami z zakresu urody, mody i ciekawostek z nimi związanych.

W ciągu 2 dni, 20 i 21 czerwca (sobota i niedziela) 2015 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków spotka się blisko 200 wystawców z całego kraju, którzy zaprezentują odwiedzającym swoją ofertę.  W wydarzeniu udział wezmą Gwiazdy Fitnessu, przedstawiciele świata mody, show biznesu i kultury m.in. Iza Stasikowska, Łukasz Trąbski, Waldemar Warchoł, Michał Karmowski, Akop i Sylwia Szostak, Katarzyna Dziurska,  Szpilki na Siłowni.

Organizatorzy przygotowali dla Odwiedzających, których przewidywana liczba oscyluje w granicach 5 tys., dziesiątki pokazów, występów artystycznych oraz atrakcji w postaci konkursów i zawodów. Targi podzielone są na dwie części Fit oraz Beauty. 

  • Beauty pozwoli na poznanie ciekawostek ze świata kosmetyki, medycyny estetycznej, mody, pielęgnacji ciała – słowem – wszystko to, na czym Kobietom zależy w takim samym stopniu, jak na zdrowym stylu życia!
     
  • Fit  to nowinki z zakresu zdrowego żywienia, sportu, wszelkiego rodzaju gadżety, które motywują do postępów w treningach – będzie co zwiedzać i oglądać! 

Targi połączone będą z akcją charytatywną na rzecz bezdomnych zwierząt.
Więcej informacji: TUTAJ

 

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych