Europejski Kongres Mobilności Pracy w ICE Kraków już w kwietniu

W dniach 23-24 kwietnia w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się Europejski Kongres Mobilności Pracy. Będzie to już trzecia edycja największego cyklicznego wydarzenia w Europie poświęconego eksportowi usług. Spotkanie umożliwia uzyskania rzetelnej wiedzy o tym, jak profesjonalnie zarządzać kapitałem ludzkim poza siedzibą organizacji.

Kolejnym wydarzeniem, które potwierdza pozycję Krakowa, jako lidera branży spotkań jest III Europejski Kongres Mobilności Pracy. Tegoroczna edycja będzie największą z dotychczasowych, a to za sprawą możliwości, które stwarza Centrum Kongresowe ICE Kraków - mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, które pełni funkcję operatora obiektu. Rangę spotkania pokazuje obecność światowej sławy eksperta, Marianne Thyssen, która opowie o istotnych z punktu widzenia polskich usługodawców zagadnieniach. Będzie to także okazja do promocji polskich przedsiębiorstw w krajach Unii Europejskiej - dodaje dyrektor Helbin.

III Europejski Kongres Mobilności Pracy to dwudniowe wydarzenie przeznaczone dla osób zainteresowanych tematem delegowania pracowników w ramach świadczenia usług. Celem Kongresu jest dostarczenie jego uczestnikom praktycznej i rzetelnej wiedzy na temat prawidłowego rozumienia obowiązującego w tym zakresie prawa. Przekazane zostaną informacje o zmianach, które wpłyną na swobodę świadczenia usług na rynku europejskim w najbliższych latach. Formuła tego Kongresu obejmuje panele dyskusyjne, prelekcje eksperckie i praktyczne warsztaty.

Prelegentami III EKMP będą najważniejsi polscy i unijni decydenci oraz wybitni eksperci z zakresu prawa pracy, a także koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego. Wyjątkowej prelekcji udzieli gość specjalny - Marianne Thyssen, Komisarz UE ds. Zatrudnienia, Spraw Społecznych, Umiejętności i Mobilności Pracy.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia:

Organizatorami Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy są: Inicjatywa Mobilności Pracy oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Materiały graficzne: koordynacja.org

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych