EMEC 2015: specjalne stawki dla przedstawicieli branży spotkań w Polsce!

Już za niecałe 2 miesiące, 1 lutego 2015 r., w Krakowie rozpocznie się  kolejna edycja konferencji EMEC (European Meetings and Events Conference), organizowanej corocznie w różnych europejskich destynacjach przez stowarzyszenie MPI (Meeting Professionals International). Dla przedstawicieli branży spotkań z Polski przygotowano specjalną ofertę.

Będzie to najważniejsze dotychczas międzynarodowe wydarzenie branży spotkań w Polsce, gromadzące profesjonalistów nie tylko z Europy. Dzięki wysokiej jakości programowi edukacyjnemu, udział w konferencji EMEC stanowi niespotykaną możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. 

Aby zwiększyć procent uczestnictwa lokalnych przedstawicieli, a jednocześnie mając na uwadze stosunkowo wysokie koszty udziału w konferencji, długo szukano optymalnego rozwiązania tej sytuacji. Dzięki negocjacjom prowadzonym przez MPI Poland Club oraz pozostałych współorganizatorów konferencji z Polski, została stworzona specjalna oferta, skierowana wyłącznie do przedstawicieli polskiej branży spotkań, jako gospodarza przyszłorocznej edycji, niedostępna dla osób z innych krajów.

ICE Kraków jako gospodarz konferencji zachęca do zapoznania się z ofertą. Kliknij TUTAJ

Więcej o EMEC 2015 możesz przeczytać TUTAJ


EMEC jest corocznym spotkaniem organizowanym przez Stowarzyszenie MPI, które zrzesza 24 000 planistów i organizatorów spotkań i wydarzeń biznesowych z 86 krajów całego świata. Dotychczas konferencja odbyła się w wielu europejskich miastach, a w 2012 po raz pierwszy w Europie Środkowej w Budapeszcie. Każdorazowo udział w niej bierze ponad 400 przedstawicieli branży przemysłu spotkań.  Jest to doskonała okazja do pozyskania dla Polski kontaktów biznesowych, które w przyszłości mogą przynieść dla naszego kraju wymierne korzyści. Poza wartością edukacyjną, EMEC jest wydarzeniem mającym na celu budowanie silnej marki kraju na arenie międzynarodowej.

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych