Edyty Geppert z zespołem VASIE w ICE Kraków!

Edyta Geppert. Od lat zachwyca głosem o niezwykłej barwie, bardzo starannie dobranym repertuarem i mistrzowskimi interpretacjami. Kojarzona najczęściej z piosenkami "Zamiast", czy "Jaka róża, taki cierń"... Ale Edyta Geppert to nie tylko utwory dramatyczne; to również znakomita interpretatorka piosenek kabaretowych – o czym można przekonać się już niebawem – 2 marca 2017 roku Artystka wystąpi przed krakowską publicznością!

Żywiołem Edyty Geppert jest przede wszystkim scena i emocje związane z bezpośrednim kontaktem z publicznością. Znakomity warsztat idzie w parze z konsekwencją w doborze repertuaru, bez oglądania się na modę. Niezmiennie budzi te same skojarzenia – Artystka prawdziwa, niezależna, wierna swym ideałom i przekonaniom. 

Niedawno Edyta Geppert nawiązała współpracę z zespołem VASIE, w wyniku czego wiele jej piosenek zyskało nowy artystyczny kształt, a repertuar został wzbogacony o utwory o charakterze folkowym, żydowskim, cygańskim i bałkańskim, w których to klimatach Edyta Geppert również znakomicie się odnajduje. Koncert w Centrum Kongresowym ICE to spotkanie z piosenkami pisanymi przez samo życie i muzyką płynącą prosto z serca; niezwykła okazja przeżycia emocji, których mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści. 


Scenariusz i reżyseria – Piotr Loretz
Piotr Matuszczyk – fortepian
Marcin Maroszek – akordeon
Bartosz Pydynkowski - gitara
Maciej Regulski – gitara akustyczna


Bilety:
70, 80, 100 i 120 pln do nabycia w Eventim.pl
INFO KRAKÓW, ul. św. Jana 2, tel. 12 421 77 87
Filmotechnika – Pasaż Bielaka, Rynek Główny 9, tel. 12 421 23 43


Organizator: Śródmiejski Ośrodek Kultury w Krakowie 
Realizacja koncertu: Monika Lato, Renata Niwińska


 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych