EDTNA/ERCA International Conference

46. międzynarodowa konferencja Stowarzyszenia The European Dialysis and Transplant Nurses Association/European Renal Care Association (EDTNA/ERCA), corocznie przyciąga 1200- 1500 uczestników. Tematem tegorocznej konferencji jest „Prawdziwe partnerstwo i Globalne Podejście w Zarządzaniu Opieką Nefrologiczną.

EDTNA/ERCA jest wielodyscyplinarną organizacją dla osób pracujących w opiece nefrologicznej. Poprzez Program Naukowy Konferencji oferujemy znaczący i wartościowy wkład w opiekę sprawowaną wobec odbiorców usług nefrologicznych. Konferencja stanowi forum wymiany najlepszych badań naukowych i innowacji w praktyce oraz pomaga w inicjowaniu i promowaniu jakościowych nefrologicznych badań i praktyk na całym świecie.

Konferencja odgrywa istotną rolę w edukowaniu, wymianie informacji i doświadczenia, wykorzystaniu specjalistycznej wiedzy pracowników ochrony zdrowia, liderów, naukowców, badaczy, opiekunów, osób z chorobami nerek i partnerów przemysłowych z około 70 krajów, którzy spotykają się, aby dzielić się wiedzą i innowacjami.

Konferencja jest okazją do zaprezentowania najnowszych technologii i innowacji w leczeniu przewlekłej choroby nerek, a delegaci uczą się nowych terapii, poznają produkty i usługi prezentowane na terenie wystawy, co doskonale łączy się z programem naukowym. Konferencja stanowi zatem bezcenną okazję do promowania terapii i produktów nie tylko w Europie, ale na całym świecie.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie organizatora: www.edtnaerca.org oraz www.edtna-erca.com/resource/edtna/files/EDTNA_ERCA%20News%206th%20Edition%20Polish_2.pdf

EDTNA/ERCA International Conference
www.edtna-erca.com/conferences/krakow-2017
8-12.09.2017r.
Centrum Kongresowe ICE Kraków 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych