Dzień Dobry ICE Kraków 15 kwietnia 2018 roku!

Kolejna edycja cyklu Dzień Dobry ICE Kraków przed nami, a podczas niej niezmiennie dla najmłodszych i trochę starszych gości przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Zapraszamy do Centrum Kongresowego ICE Kraków w niedzielę, 15 kwietnia 2018 roku w godzinach od  10.00 do 14.00. Udział  jest bezpłatny, natomiast obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem: www.evenea.pl

Każda edycja Dzień Dobry ICE Kraków jest kierowana przede wszystkim do rodzin z dziećmi, dając doskonały pretekst do wspólnego wyjścia i spędzania czasu razem. Centrum Kongresowe ICE Kraków zamienia się w wielki plac zabaw, otwierając się na dzieci nie tylko  z Krakowa, ale też z okolicznych miejscowości. Na najmłodszych uczestników wydarzenia czekają: pokazy prowadzone przez przedstawicieli służb ratowniczych: policjantów, ratowników medycznych i strażaków, a także inne atrakcje takie jak: warsztaty historyczne Historyland, malowanie twarzy, nauka tańca prowadzona przez Szkołę Tańca Egurrola, warsztaty designu czy  warsztaty kulinarne. Natomiast największą atrakcją, jak zawsze, będzie pokaz filmu niespodzianki, który rozpocznie się o godzinie 12.00.

 

„Wydarzenie to nie tylko masa atrakcji dla najmłodszych, ale także wspaniała okazja do zwiedzenia budynku ICE Kraków” - mówi Magdalena Łukasik, Zastępca Dyrektora ds. marketingu Krakowskiego Biura Festiwalowego, operatora Centrum Kongresowego ICE Kraków. - „Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego spaceru po obiekcie, który poprowadzą pracownicy Sieci Informacji Turystycznej InfoKraków.  Zwiedzający zobaczą m.in.: wybrane sale, garderoby, reżyserki, kabiny do tłumaczeń symultanicznych i przeszklone foyer z widokiem na Wawel”.


Przypominamy, że udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak obowiązują na nie wcześniejsze zapisy dostępne pod adresem: www.evenea.pl.


Wejściówki będą dostępne w dwóch turach: pierwsza dostępna jest od dziś tj. 23 marca 2018 roku, druga od 6 kwietnia 2018 roku.

A tak bawiliśmy się ostatnio – zobaczcie relacje!

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych