Dzień dobry ICE Kraków! już 4 lutego!

Już za niespełna dwa tygodnie (4 lutego), na półmetku małopolskich ferii, zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu Dzień dobry ICE Kraków! Tym razem - pokaz filmu „Mikołajek” i mnóstwo dodatkowych atrakcji dla najmłodszych. Początek o godz. 10.00. Wstęp wolny, ale konieczna jest rejestracja w serwisie Evenea.pl. Pierwsza pula wejściówek będzie dostępna od dzisiaj (23 stycznia), druga – od 30 stycznia.

„Po raz kolejny zapraszamy mieszkańców do naszego Centrum Kongresowego ICE Kraków. „Mikołajek” to film, który bawi każdego! Niezależnie od wieku!" – zachęca Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, które jest operatorem ICE Kraków.

Seans filmowy to nie jedyna atrakcja przygotowana tego dnia. W programie także warsztaty dla najmłodszych poświęcone kuchni i designowi, zorganizowane we współpracy z partnerami wydarzenia: firmami Kinnaprs, Masters Catering, Łysa Góra i klubokawiarnią LikeKonik oraz Strażą Pożarną.

Wydarzenie będzie także okazją do zwiedzenia budynku ICE Kraków. Wszystkich chętnych, po obiekcie oprowadzą pracownicy Sieci Informacji Miejskiej InfoKraków.


Dzień dobry ICE Kraków

4 lutego 2017 roku

Program:

Otwarcie 9.45

Start 10.00

Pokaz filmu „Mikołajek” (wersja z polskim dubbingiem) 11.00


Wstęp na wydarzenie jest darmowy. Do udziału w seansie niezbędna jest darmowa rejestracja na wydarzenie w serwisie Evenea.pl. Pierwsza pula wejściówek będzie dostępna od 23.01.2017 r.; druga 30.01.2017 r.


 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych