DNI OTWARTYCH DRZWI #2 ICE Kraków

Nowa formuła Dni Otwartych Centrum Kongresowego ICE Kraków, to DNI OTWARTYCH DRZWI – w sobotę (8.11) i niedzielę (9.11) drzwi Centrum Kongresowego będą otwarte w godzinach 10.00 - 16.00. Każdy będzie mógł wejść do foyer ICE Kraków. Co około 30 minut rozpoczynać się będzie oprowadzanie po Centrum w grupach zorganizowanych wraz z przewodnikiem. Trasa, którą goście Centrum będą podążać, pozwoli zapoznać się z salami ICE Kraków, rozkładem funkcjonalnym i historią budowy. Pracownicy opowiedzą również o samej nazwie obiektu oraz obecnej i przyszłej działalności.

W związku z ogromnym sukcesem i zainteresowaniem spotkaniem z twórcami projektu Centrum Kongresowego, które odbyło się podczas pierwszych Dni otwartych, a także w odpowiedzi na wiele próśb i pytań mieszkańców Krakowa oraz przyjaciół ICE Kraków, w niedzielę (9.11) o godzinie 15.00 odbędzie się kolejny wykład architektów, na który obowiązywać będą wejściówki. Opowiedzą oni o koncepcji budynku oraz zastosowanych rozwiązaniach architektonicznych. W czasie spotkania uczestnicy dowiedzą się również jak wyglądał konkurs, w którym wyłoniono zwycięską koncepcję architektoniczną oraz jak przebiegała współpraca z Arata Isozaki & Associates przy projektowaniu obiektu. Na spotkanie obowiązywać będą WEJŚCIÓWKI, które dostępne będą w szerokiej dystrybucji w czterech punktach InfoKraków: Sukiennice (Rynek Główny 1/3), Pawilon Wyspiańskiego (pl. Wszystkich Świętych 2), ul. św. Jana 2, Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11).

WEJŚCIÓWKI na spotkanie z twórcami ICE Kraków oraz skrócony regulamin:

  • Uczestnicy spotkania z twórcami projektu ICE Kraków w ramach DNI OTWARTYCH DRZWI  Centrum Kongresowego zobowiązani są do odbioru wejściówek, które dystrybuowane będą w punktach informacji miejskiej InfoKraków: Sukiennice (Rynek Główny 1/3), Pawilon Wyspiańskiego (pl. Wszystkich Świętych 2), ul. św. Jana 2, Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11).
  • Dystrybucja wejściówek na spotkanie odbędzie się w dwóch turach. Pierwsza pula będzie dostępna od 2.11.2014 (niedziela), zaś druga  w 5.11.2014 (środa) w godzinach pracy punktów InfoKraków.
  • Spotkanie z Krzysztofem Ingardenem i Jackiem Ewý odbędzie się w dniu 9.11.2014 w Sali Audytoryjnej (Sala S1) o godzinie 15.00.
  • Każda osoba chcąca uczestniczyć w spotkaniu może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Dzieci do lat 10 mogą uczestniczyć w spotkaniu bez konieczności odbioru wejściówek, jednak muszą znajdować się pod opieką osoby dorosłej oraz nie mają gwarancji miejsca siedzącego.
  • Co 30 minut w dniach 8.11 i 9.11 zwiedzający będą oprowadzani po obiekcie w grupach maksymalnie 40 osobowych. Trasa zwiedzania rozpocznie się w momencie zebrania się 40-osobowej grupy.
  • We foyer Centrum Kongresowego będą znajdować się dwa odpowiednio oznaczone punkty zbiórek (Punkt 1 i Punkt 2), w których rozpoczynać będzie się trasa zwiedzania. Pracownicy Centrum Kongresowego będą czekać na chętnych w wyznaczonych punktach.

Dodatkowe informacje dostępne są na stronach:
www.facebook.com/icekrakow
www.instagram.com/icekrakow

Weź udział w wydarzeniu na portalu Facebook i dowiedz się o wszystkich szczegółach! Kliknij TUTAJ

Do zobaczenia na DNIACH OTWARTYCH DRZWI Centrum Kongresowego ICE Kraków!

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych