Digital Dragons Biggest game industry conference in Central Europe

Udział w konferencji Digital Dragons 2017 jest uniwersalnym kluczem otwierającym niejedne drzwi w najbardziej dynamicznie rozwijającej się gałęzi przemysłu. Impreza będąca największym wydarzeniem branży gier wideo w Europie Środkowej odbędzie się 22-23 maja w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Rok po roku, krakowska konferencja zapewnia swoim uczestnikom coraz obszerniejszy program, większe grono rozpoznawalnych na całym świecie wykładowców, coraz lepsze warunki prezentacji gier niezależnych oraz więcej unikalnej przestrzeni networkingowej zaprojektowanej z myślą o spotkaniach na szczycie kreatywności i biznesu.

Piąta, jubileuszowa edycja Digital Dragons 2016 przyciągnęła blisko 1300 uczestników, reprezentujących aż 438 firm z 30 krajów. Z każdym rokiem Digital Dragons udoskonala swoją formułę wyjątkowego miejsca spotkań, gdzie uczestnikom konferencji oferowane są wyjątkowe doświadczenia i okazje. Wybór ICE Kraków odzwierciedla tempo, w jakim wydarzenie Krakowskiego Parku Technologicznego zyskuje na rozmiarach i znaczeniu w światowym krajobrazie branży gier wideo.

Tradycyjnie podczas imprezy zostaną wręczone statuetki Digital Dragons Awards. Nagroda ta stanowi jedno z najbardziej prestiżowych polskich wyróżnień w branży rozrywki elektronicznej. W ubiegłym roku niekwestionowanym zwycięzcą była gra Wiedźmin 3: Dziki Gon, która zdobyła cztery statuetki.

Konferencja Digital Dragons znana jest również jako miejsce, gdzie niezależni twórcy i startupy branży gier otrzymują wyjątkową okazję zaprezentowania swoich produkcji podczas Indie Showcase. Odbywający się w ramach eventu konkurs o tytuł Best Indie Game to unikalna okazja zebrania opinii o swoim dziele nie tylko od sędziów, ale i od setek związanych z branżą gier osób odwiedzających konferencję.

Każdy może zostać wystawcą, sponsorem czy partnerem wydarzenia!

Bilety do nabycia na oficjalnej stronie Digital Dragons www.digitaldragons.pl

 

Digital Dragons Biggest game industry conference in Central Europe

www.digitaldragons.pl

22-23 maja 2017r.

Centrum Kongresowe ICE Kraków
 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych