Devoxx - INFINITE POSSIBILITIES

Devoxx Poland czyli przekształcona Java Degree, 22-25 czerwca 2015 roku w ICE Kraków. Największa konferencja poświęcona tematyce Javy w Polsce. W czterodniowym wydarzeniu weźmie udział 144 prelegentów oraz ponad 2000 Devoxxian z 20 państw!

Polska  jest czwartym krajem po Belgii, Francji i Anglii, w którym odbędzie się konferencja firmowana marką Devoxx. Przez wiele osób w środowisku programistów uważana jest ona jako najbardziej społecznościowa ze wszystkich konferencji. W praktyce oznacza to lepszą jakość prelegentów, prezentacji oraz wyśmienitą obsługę. Devoxx Poland to nie tylko pomoc i współpraca z innymi uczestnikami konferencji, który określa się mianem Devoxxian. To także okazja do połączenia sił nad pracą związaną z rozwojem technologii Java w Polsce. Do rodzinnego zespołu złożonego z Grzegorza Dudy, Agnieszki Wadowskiej-Dudy oraz Michała Wadowskiego dołączą nowe osoby, które znacie głównie z konferencji Warsjawa. Przy wydarzeniu pomagać będą również Michał Lewandowski oraz Wojciech Erbetowski, a także do tej pory niezrzeszony Błażej Bucko. Jeśli do tego dodamy sporą grupę wolontariuszy podczas samej konferencji, oznacza to zdecydowanie największą, najfajniejszą i najlepiej zorganizowaną konferencję javową w Polsce.

Misja Devoxx to zapewnienie pierwszoklasowego wydarzenia, podczas którego zapaleni deweloperzy mogą wymieniać się doświadczeniami, inspiracjami i uczyć się przez cały okres jego trwania.
Devoxx jest konferencją stworzoną przez deweloperów dla deweloperów.

Wiecej informacji: TUTAJ

22-25 czerwca 2015
ICE Kraków
ul. Marii Konopnickiej 17
Kraków

 

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych