Czas na hity Malickiego i Kmity! Filharmonia Dowcipu w ICE Kraków!

Już 26 lutego o godzinie 18.30 w Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego ICE Kraków odbędzie się wyjątkowe widowisko rozrywkowe, które zostanie zarejestrowane przez TVP specjalnie na Wielkanoc 2015. Po czterech latach Filharmonia Dowcipu wraca w gościnne progi TVP2, tym razem w towarzystwie kultowej Grupy Rafała Kmity.  Gospodarzami wieczoru będą Waldemar Malicki oraz Karol Wolski (aktor GRK), którzy poprowadzą koncert wypełniony najlepszymi utworami Filharmonii Dowcipu oraz rewelacyjnymi skeczami i piosenkami Grupy Rafała Kmity. 

Program przygotowany został specjalnie na tę okazję, a dowcip wysokiej próby i doskonałe, orkiestrowe wykonania będą niewątpliwie artystyczną ucztą dla wielbicieli muzyki klasycznej i nie tylko…

Trzy  godziny spędzone w Centrum Kongresowym ICE Kraków wypełni kilkadziesiąt najbardziej znanych motywów muzyki klasycznej i popowej spojonych ze sobą z taką maestrią aranżacyjną, że słuchacz w pewnym momencie może się złapać na tym, iż nie wie, czy już wyszedł ze świata klasyki i wpadł w musicalowy przebój, czy zupełnie odwrotnie.

Dobór repertuaru, aranżacje oraz teksty, w zamyśle autorów Jacka Kęcika i Rafała Kmity, mają dostarczyć widzom dużo przyjemności, zabawy, refleksji, wzruszeń, i lekkiego acz wyrafinowanego dowcipu.

Organizatorem widowiska jest Telewizja Polska SA, współorganizatorem Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Centrum Kongresowe ICE Kraków
ul. M. Konopnickiej 17, Kraków
26 lutego 2015, godz.18.30

 

ORGANIZATOR:

Realizacja telewizyjna  dla  

WSPÓŁORGANIZATORZY:  
      
Bilety w cenie 60-100 zł do nabycia na stronie  www.eventim.pl oraz w punktach informacji miejskiej InfoKraków od 29 stycznia 2015.

 • ul. św. Jana 2
  tel. (48 12) 421 77 87
  czynny codziennie w godz. 10.00-18.00
 • Pawilon Wyspiańskiego, pl. Wszystkich Świętych 2
  tel. (48 12) 616 18 86
  czynny codziennie w godz. 9.00-17.00
 • ul. Powiśle 11
  tel. (48 12) 417 58 10, (48 12) 417 58 12
  czynny codziennie w godz. 9.00-17.00
 • Sukiennice, Rynek Główny 1/3
  tel. (48 12) 433 73 10
  czynny codziennie w godz. 9.00-17.00

 

Filharmonia Dowcipu to dziewiętnastoosobowa orkiestra, która pod batutą Bernarda Chmielarza i w jego aranżacjach potrafi brzmieć jak pełna orkiestra symfoniczna, a za chwilę jak big band. Najbardziej żywiołowe i temperamentne widowisko muzyczne w Polsce. Spektakl nieprzewidywalny, zaskakujący, nastrojowy i wybuchowy jednocześnie.

Więcej informacji na temat Filharmonii Dowcipu: KLIKNIJ

Spektakle Grupy Rafała Kmity to błyskotliwe, pełne przewrotnego humoru teksty, znakomita muzyka Bolesława Rawskiego i wysokiej próby, ekspresyjne aktorstwo. Grupa Rafała Kmity to na polskich scenach prawdziwy unikat. Oto, jak kiedyś opisał to zjawisko Michał Ogórek: W muzyce akord dramatyczny różni się od lekkiego tylko jedną nutą - Grupę Rafała Kmity poznaje się po tym, że u nich komizm dzieli od tragizmu tylko jedno słowo.

Więcej informacji na temat Grupy Rafała Kmity KLIKNIJ

Organizator ma prawo do utrwalenia koncertu przy pomocy urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk oraz do jego emisji na antenach TVP. Uczestnik koncertu przyjmuje do wiadomości, że udział w tym wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie i filmowanie jego osoby oraz na rejestrację, transmitowanie i rozpowszechnianie głosu lub wizerunku dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych oraz promocyjnych, w związku z jakimkolwiek programem lub publikacją, w których zostanie wykorzystane nagranie koncertu.

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych