Centrum Kongresowe ICE Kraków na Meetings Week Poland 2014

W poniedziałek, 17 marca, w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego w Warszawie odbędzie się tegoroczna, druga edycja Meetings Week Poland.

Przedstawiciele Centrum Kongresowego ICE Kraków będą uczestniczyć w spotkaniach i panelach dyskusyjnych, promując wśród przedstawicieli branży powstające w Krakowie nowoczesne, wielofunkcyjne Centrum Kongresowe. Uczestnicy zjazdu zobaczą Wirtualną Wycieczkę po ICE Kraków, którego otwarcie zaplanowane jest na październik tego roku. Meetings Week Poland 2014 potrwają do piątku, 21 marca. 

Przez pięć dni Meetings Week Poland 2014 będzie można uczestniczyć w spotkaniach edukacyjnych i networkingowych, wzbogacić wiedzę o tym, jak z sukcesem zaplanować i zorganizować konferencję lub korporacyjny event oraz poznać najlepszych fachowców w Polsce. Wydarzenie organizowane jest po raz drugi a jego rangę podkreśla zaangażowanie Ministra Sportu i Turystyki Andrzeja Biernata, który objął patronatem honorowym tegoroczną edycję. W piątek, 21 marca, odbędzie się prezentacja ICE Kraków w trakcie II Konferencji Normy Spotkań – Specyfikacje, Wytyczne, Praktyka.

Do udziału w wydarzeniach organizatorzy zapraszają nie tylko przedstawicieli branży spotkań, ale też wszystkich obecnych i potencjalnych klientów – planistów konferencji i zleceniodawców eventów, a także media i sojuszników z instytucji otoczenia biznesowego oraz osób odpowiadających za rozwój miast i regionów.

Meeting Industry  to określenie coraz częściej używane na świecie dla podkreślenia wielkiej liczebności i  rosnącego znaczenia branży specjalistycznych usług związanych z organizacją konferencji, kongresów, targów, wystaw, eventów i wydarzeń różnych środowisk zawodowych. W Polsce co roku odbywa się kilkadziesiąt tysięcy spotkań realizujących różnorodne biznesowe cele klientów. Od października 2014 światowe kongresy i międzynarodowe wydarzenia konferencyjne będą odbywać się także w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

 

Dodatkowe informacje na temat Meetings Week Poland 2014 znajdziesz tutaj

 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych