Career EXPO w Krakowie!

W kwietniu rusza kolejna wiosenna edycja targów pracy Career EXPO. Oprócz szansy na znalezienie wymarzonej pracy, odwiedzający 12 kwietnia ICE Kraków mogą liczyć na sporo dodatkowych atrakcji.

Targi pracy Career EXPO to wydarzenie rekrutacyjne, które z powodzeniem odbywa się już od kilku lat w największych polskich miastach. W tym roku swoją obecność na targach potwierdziło już niemal 100 firm z różnych branż, w tym m.in.: Qatar Airways, Capgemini, KGHM, Nokia, Samsung, Bank PKO BP, Volvo, IBM i wiele innych.

To, co wyróżnia Career EXPO spośród innych targów pracy, to możliwość wzięcia udziału w tzw. Szybkiej Rekrutacji, w wyniku której pracodawca może podjąć decyzję o zatrudnieniu kandydata jeszcze w tym samym dniu. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.careerexpo.pl/rejestracja i po zalogowaniu na swój profil, umówić się na rozmowę z wybraną firmą w specjalnie wyznaczonej do tego celu części hali.


Wybieraj z listy darmowych szkoleń

Rejestracja na stronie umożliwia przede wszystkim pobranie darmowego imiennego biletu uprawniającego do udziału w targach, ale również daje dostęp do dodatkowych korzyści. Uczestnicy mogą wybierać z bogatej oferty bezpłatnych szkoleń, organizowanych przy współpracy m.in. ze specjalistami z akademii przemawiania, coachami, doradcami zawodowymi z urzędów pracy i psychologami. Merytorycznej wiedzy dostarczą również szkoleniowcy firm wystawiających się na targach, którzy wprowadzą uczestników w tajniki funkcjonowania wewnętrznych systemów i przybliżą specyfikę pracy poszczególnych działów. Lista szkoleń dostępna jest na https://careerexpo.pl/szkolenia i na bieżąco aktualizowana jest o nowe pozycje.


Porusz z ekspertami ważne tematy

Szczególnie intensywnie zapowiada się program wystąpień na scenie Career EXPO.

W tej edycji możemy liczyć na powrót popularnej debaty “Think Big – jak sprawić, żeby niemożliwe stało się możliwe?”, ale na odwiedzających czeka też dużo nowości. Jedną z nich jest pojawienie się w harmonogramie dyskusji poruszającej tematykę dokonującej się na naszych oczach rewolucji cyfrowej, która jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój branży IT i rosnące zapotrzebowanie na specjalistów z tego sektora. Eksperci biorący dział w rozmowie spróbują wspólnie odpowiedzieć na pytanie, dokąd zaprowadzi nas postęp technologiczny i jakie będzie miało to konsekwencje dla rynku pracy. Udział w debatach potwierdzili już m.in. Marcin Okraska Dyrektor ds. IT PEPCO Poland,  Stanisław Bogacki Prezes Zarządu Solar Company czy Tomasz Feliksik TC Trainer, R&D Practice Manager Nokia.


Poznaj receptę na sukces w mediach i w życiu

Kolejną nowością w tym roku są prelekcje znanych z mediów ludzi kultury i sportu, a także popularnych blogerów i twórców. Organizatorzy zaprosili do udziału w targach osoby, które swoją historią i dokonaniami udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych, a sukces osiąga się przede wszystkim wytrwałością i konsekwencją. Na scenie Career EXPO pojawi się muzyk, kompozytor i aranżer Cezary Nowak, znany jako CeZik, Mistrz Olimpijski w rzucie młotem Szymon Ziółkowski, a także Natalia Maczek – założycielka marki odzieżowej MISBHV, która cieszy się rosnącą popularnością na całym świecie. Przed uczestnikami targów wystąpią również Michał Azarewicz i Bartek Kik z cenionego na całym świecie polskiego studia animacji i grafiki Platige Image, które jest odpowiedzialne za tworzenie efektów specjalnych do wielu hollywoodzkich produkcji. Znany coach i trener Rafał Żak zdradzi natomiast “Jak ograć rekrutera?”. Zapisy na wszystkie spotkania i prelekcje gości odbywają się za pośrednictwem strony internetowej.

Udział we wszystkich punktach programu targów pracy Career EXPO jest bezpłatny, a szczegółowe informacje i aktualny harmonogram dostępne są na stronie https://careerexpo.pl/.


 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych