CAREER EXPO - targi pracy

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą pracy lub dopiero planujesz swoją karierę - targi Career EXPO to coś dla Ciebie! Przyjdź i porozmawiaj z przedstawicielami kilkudziesięciu firm, załóż konto na www.careerexpo.pl i weź udział w skutecznej rekrutacji! 23 listopada, 11:00-19:00, Centrum Kongresowe ICE Kraków. Podczas wydarzenia odbędą się również liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz debaty z prezesami firm. Zapraszamy!

Targi pracy Career EXPO to najskuteczniejsze wydarzenie rekrutacyjne w Polsce, które odbywa się dwa razy do roku - wiosną i jesienią - w siedmiu największych miastach kraju. Każdorazowo w Career EXPO bierze udział od kilkudziesięciu do ponad stu firm, głównie z sektorów: inżynierii, IT, finansów, sprzedaży, BPO/SSC, FMCG, marketingu, logistyki, konsultingu i obsługi klienta. 

Targi skierowane są przede wszystkim do absolwentów i specjalistów, choć znajdzie się na nich również oferta skierowana do tych mniej doświadczonych - studentów. 


Career EXPO zbudowane jest wokół tzw. stref, w których każdy odwiedziający może znaleźć odpowiadającą mu wiedzę lub aktywności.


STREFA SZKOLEŃ
Każdym targom towarzyszy od kilkunastu do ponad dwudziestu szkoleń podnoszących kompetencje uczestników w różnych dziedzinach. Pełna lista szkoleń wraz opisem oraz możliwość zapisu znajdują się na stronie: www.careerexpo.pl/o-wydarzeniu


STREFA WYSTAWCÓW
Podczas Career EXPO odwiedzający przez cały dzień mają dostęp do rekruterów firm, którzy chętnie przedstawią specyfikę pracy w interesującym kandydata segmencie oraz drogę aplikowania na poszczególne stanowiska. Lista wystawców oraz ich opis znajduje się na stronie: www.careerexpo.pl/Lista-firm


STREFA SZYBKIEJ REKRUTACJI
Niepodważalną wartością targów pracy Career EXPO jest możliwość błyskawicznego zrekrutowania się na dane stanowisko. Każdy wystawca, który oferuje taką możliwość, jest oznaczony specjalnym emblematem. Ci rozmówcy, którzy spełnią podstawowe wymagania danej firmy, zostają zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną w wyodrębnionej części targów, której wynik może skutkować bezpośrednim zatrudnieniem kandydata.


STREFA ROZWOJU
Do dyspozycji odwiedzających pozostają eksperci i doradcy z zakresu zarządzania karierą (GazetaPraca.pl), profesjonalnego wizerunku w social media (GoldenLine.pl, LinkedIn.com), tworzenia dokumentów aplikacyjnych (Antal International, CVDesign) oraz kompetencji zawodowych (HR24).


STREFA MERYTORYKI 
Przez cały czas trwania Career EXPO na ogólnodostępnej scenie targów trwają inspirujące prelekcje i debaty z najbardziej uznanymi autorytetami z zakresu rekrutacji i rynku pracy, a także z prezesami firm. Opisy debat oraz sylwetki prelegentów znajdują się na stronie: www.careerexpo.pl/o-wydarzeniu23.11 - Kraków - ICE Kraków
Godziny trwania: 11:00-19:00

Targi są bezpłatne, ale rejestrowane. Bezpłatny bilet do pobrania jest na stronie: www.careerexpo.pl/rejestracja

Więcej informacji na: www.careerexpo.pl oraz www.facebook.com/pl.CareerEXPO


Aby zobaczyć relację z poprzedniego Career EXPO, wejdź: www.youtube.com/watch?v=-dpuNOJPMpg

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych