ABSOLVENT Talent Days w ICE Kraków

Już 29 października w ICE Kraków Congress Center odbędzie się największe wydarzenie poświęcone rozwojowi kariery studentów i absolwentów w Polsce - Absolvent Talent Days. Szukasz pracy lub chcesz zmienić ścieżkę swojej kariery zawodowej? To Twoja szansa.

400 prestiżowych pracodawców z Polski i zagranicy, niemal 30 000 nowych ofert pracy i praktyk, warsztaty i spotkania z wybitnymi osobowościami świata biznesu - Absolvent Talent Days to jedyne wydarzenie w Polsce z takim rozmachem wspierające rozwój zawodowy młodych pracowników.

Celem Absolvent Talent Days jest łączenie młodych kandydatów do pracy z właściwymi pracodawcami - profesjonalnie, z uwzględnieniem nowoczesnych technologii oraz potrzeb i motywacji obu grup. Niemal 8 tysięcy młodych ludzi, którzy dzięki targom znaleźli pracę, to najlepszy dowód, że nam się to udaje - opowiada Katarzyna Godlewska, CEO Absolvent.pl, firmy organizującej imprezę.

Spotkaj się z pracodawcami i...z gwiazdami, Anną Dymną i Anną Starmach!

Chcesz znaleźć pracę lub ją zmienić? Absolvent Talent Days oferuje możliwość rozmowy i zgłoszenia swojej kandydatury bezpośrenio osobom rekrutującym w topowych firmach w Polsce.

Co powinieneś wiedzieć o rodzajach umów? Jakie są najczęstsze błędy popełniane na początku kariery? Co radzą młodym prezesi największych spółek w Polsce? Podczas paneli dyskusyjnych i warsztatów odpowiedzi udzielą największe osobistości biznesu, reprezentujący takie firmy jak: pracuj.pl, State Street, PMI, Empik, Shell, Motorola czy Integer.pl.

Na Absolvent Talent Days w Krakowie organizatorzy przygotowali również wykłady specjalne. Anna Dymna - aktorka i prezes fundacji “Mimo Wszystko”, oraz Anna Starmach - jurorka programu “Master Chef” emitowanego w TVN, zdradzą gościom swój przepis na sukces. 

Jak się dostać?

Absolvent Talent Days to wydarzenie całkowicie bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa jest pobranie darmowego biletu ze strony: talentdays.pl. Na stronie dostępny jest również szczegółowy program imprezy.

Absolvent Talent Days organizuje portal www.absolvent.pl.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest pracuj.pl.
Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: TVN, Radio ESKA, Rzeczpospolita oraz Wirtualna Polska.
Partnerem merytorycznym wydarzenia jest ABSL.
Partnerem technologicznym jest Motorola.
Partnerami wspierającymi: PMI, Samsung, Motorla.

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych