Absolvent Talent Days Kraków

Już 18 października 2016 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędą się największe targi pracy w Polsce - Absolvent Talent Days Kraków. Młodzi absolwenci oraz studenci będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielami najważniejszych firm na rynku, którzy właśnie teraz szukają pracowników. W ICE Kraków pojawią się prezesi i managerowie polskich i zagranicznych firm, eksperci HR czy gwiazdy popkultury. Setki ofert pracy, szkolenia, konsultacje i dobra zabawa zapewnione.

Kariera zawodowa to ważna sprawa, a pomoc przy jej rozpoczęciu i znalezieniu odpowiedniej pracy oferuje organizator Absolvent Talent Days Kraków. Bezpłatne certyfikowane szkolenia, debaty i spotkania z gwiazdami, przedstawicielami największych firm w Polsce oraz specjalistami HR, a także co najważniejsze setki ofert pracy z różnych branż gwarantowane podczas krakowskich targów w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Już ponad 8 tysięcy uczestników Absolvent Talent Days szczęśliwie zajmuje się czymś zawodowo. Czym? To już zależy tylko od uczestników. Bezpłatne bilety są do pobrania na stronie www.talentdays.pl/krakow-targi-pracyAbsolvent Talent Days Kraków
18 października 2016r.
Centrum Kongresowe ICE Kraków


Strona wydarzenia: www.talentdays.pl/krakow-targi-pracy


 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych