73. Światowy Kongres Odlewnictwa „Kreatywne Odlewnictwo” w ICE Kraków

73. Światowy Kongres Odlewnictwa, który w dniach 23-27 września 2018 roku odbędzie się w ICE Kraków kierowany jest do wszystkich osób, firm, organizacji, redakcji zainteresowanych lub związanych z przemysłem odlewniczym. 

Światowy Kongres Odlewniczy, to najważniejsze wydarzenie branży odlewniczej, stanowi doskonałą okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń, najnowszych osiągnięć i innowacji.

73. Światowy Kongres Odlewniczy odbędzie się pod hasłem „Creative Foundry”, w szeroko pojętych blokach tematycznych: materiały, technologie, digitalizacja, zarządzanie, ekologia.

Warto podkreślić, iż minęło już ćwierć wieku, odkąd ostatni raz członkowie Światowej Organizacji Odlewnictwa (WFO) w Polsce. Był to bardzo ważny okres w historii naszego kraju i branży.

Otwarcie Kongresu i sesje referatowe odbędą się w ICE Kraków Congress Centre, z widokiem na Zamek Królewski w Krakowie. Będą im towarzyszyć fascynujące wystawy, w tym międzynarodowe targi branżowe w Kielcach, oraz wystawa „Kreatywne Odlewnictwo” w ICE Kraków, która zostanie przygotowana wspólnie z MTP. W programie Kongresu znajdą się też techniczne wycieczki, w czasie których uczestniczący w nich Delegaci będą zapoznawali się z polskim przemysłem odlewniczym, a w czasie wycieczek pokongresowych poznawać będą najciekawsze turystyczne regiony Polski. 


Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych