36. Kongres Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgii Onkologicznej

Już od 14 września 2016r. Centrum Kongresowe ICE Kraków będzie gościć chirurgów onkologów podczas kongresu European Society of Surgical Oncology. Tematem przewodnim tegorocznej, 36 edycji spotkania, będą problemy związane z operacjami raka. Trzydniowe wydarzenie to okazja do rozmów i szkoleń w trakcie wykładów nie tylko polskich, ale także zagranicznych ekspertów w tej dziedzinie.

36. Kongres Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgii Onkologicznej będzie poruszać tematy związane m.in. z problemami i sposobami ich rozwiązania w chirurgii onkologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej, badaniami klinicznymi czy wyzwaniami naukowymi w leczeniu raka piersi. Szeroki zakres wykładów zaspokoi codzienne potrzeby praktyki lekarzy chirurgów onkologów, którzy przyjadą do Krakowa z całego świata. 

Program wydarzenia dostępny jest na stronie European Society of Surgical Oncology, zaś najnowsze informacje bieżącą będą dodawane na Twitterze za pomocą hasztagu #ESSO36. Patronem honorowym kongresu jest Prezydent Miasta Kraków, prof. Jacek Majchrowski. 36. Kongres Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgii Onkologicznej 
14-16 września 2016r.
Centrum Kongresowe ICE Kraków


Strona wydarzenia: ecco-org.eu/esso36
Twitter: twitter.com/search?q=ESSO36
 

Kontakt z mediami

Wszystkich dziennikarzy zainteresowanych wydarzeniami organizowanymi w ICE Kraków zapraszamy do kontaktu

Michał Zalewski
Kontakt z mediami

Tel.: 0048 513 099 671 / 0048 12 354 23 20
press@icekrakow.pl

Więcej informacji kontaktowych